В охочих ще є шанс стати керівником рибоохоронного патруля Львівщини

Документи на конкурс на посаду керівника рибоохоронного патруля прийматимуть до 10 жовтня

     788  

Задля відбору ефективних, вмотивованих, чесних і професійних кадрів на посади керівників до рибоохоронного патруля в 7 регіонах, серед яких і Львівська область, конкурс із 30 вересня подовжено до 10 жовтня 2016 року. Про це повідомили на сайті Держрибагентства України.

Документи щодо участі в конкурсному відборі претендент має подати особисто або відправляє поштою за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а.

 З переліком необхідних документів можна ознайомитись за посиланням.

Тестування відбудеться о 09:00 з 18 по 20 жовтня 2016 року в місті Київ за адресою: вул. Хрещатик, 24. По вул. Січових Стрільців, 45-а відбудеться 2 етап конкурсу – розв’язання ситуаційних завдань і співбесіда.

Додаткова інформація – за телефоном: (044) 486-99-18 або звертайтеся на електронну адресу: kadry@darg.gov.ua

Нагадаємо, прийом документів на посади керівників до рибного патруля стартував у Запорізькій, Львівській, Кіровоградській, Полтавській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській областях.

Докладно з умовами проведення конкурсу, посадовими обов’язками, кваліфікаційними вимогами можна ознайомитися за цим посиланням щодо начальника Управління Держрибагентства у Львівській області.