У «Борисполі» посилять боротьбу з крадіжками

Аеропорт «Бориспіль» посилюватиме заходи боротьби з крадіжками з багажу пасажирів

     891  

Про це повідомив керівник аеропорту Євгеній Дихне сьогодні на прес-брифінгу, присвяченому попереднім підсумкам роботи служби розслідувань крадіжок із багажу за результатами перших трьох місяців роботи.

«Розслідуванням крадіжок із багажу на підприємстві займаються вже два детективи. Роботу спецвідділу ми розцінюємо як ефективну. Подальші кроки в цьому напрямку буде вдосконалено, перелік заходів розширимо. Колектив підприємства має бути повністю очищено від нечистих на руку працівників», – зазначив він.

Одним з головних досягнень на цей час Є.Дихне назвав те, що підприємство значно підвищило якість та оперативність зв’язку з пасажирами із зазначеного питання. Як неодноразово наголошувалося раніше, саме фактор часу має ключове значення для успіху у справі розшуку. Крім того, за незначний проміжок часу роботи детективів вони відпрацювали основні форми та методи виявлення крадіїв та доведення їхньої провини.

За даними, які оприлюднив керівник спецвідділу розслідувань крадіжок з багажу, порівняно з аналогічним періодом 2015 року за три місяці роботи кількість звернень щодо крадіжок зросла втричі. Наразі детективи опрацювали 46 звернень. У десяти випадках речі знайшли та повернули власникам. 22 звернення стосувалися речей, які зникли за межами аеропорту «Бориспіль». Це могло статися або на борту літака, або на території іншого аеропорту. Три справи розкрили й передали до поліції. У двох випадках повідомлення виявилися неправдивими. Розслідування не вдалося провести лише за чотирма зверненнями. Причиною послужило несвоєчасне (запізніле) звернення пасажирів.

Керівник Служби розшуку Марина Фастовець наголосила, що ключовим у справі оперативного й ефективного реагування на звернення є фактор часу. Відтак закликала пасажирів звертатися відразу, як тільки виявлено пропажу якоїсь речі.

До детективів аеропорту «Бориспіль» пасажири можуть звертатися за номером телефону: 073-7-702-702; на електрону пошту – anti-theft@kbp.aero; в Skype – anti-theft-kbp, а також на сторінку аеропорту в Facebook.