Поляк хотів перевезти через кордон нарковмісні таблетки

А мешканець Старого Самбора приховано переміщав через держкордон краплі для очей

     659  

Прикордонники Мостиського загону спільно з працівниками митниці під час здійснення прикордонного контролю в пунктах пропуску запобігли прихованому перевезенню через кордон таблеток нарковмісної дії та значної кількості медичних препаратів. Про це повідомили у відділі взаємодії із ЗМІ адміністрації Держприкордонслужби.

Учора в пункті пропуску «Краковець», що на українсько-польському кордоні, спільна прикородонно-митна оглядова група перевіряла автомобіль «KIA» під керуванням 39-річного громадянина Польщі. Під час перевірки виявили упаковку з таблетками наркотичної дії. Автівка виїжджала з України смугою руху «червоний коридор», однак громадянин не декларував і не мав відповідних дозвільних документів на перевезення нарковмісних препаратів через кордон. Загалом у салоні автомобіля в підлокітнику було сховано 39 штук таблеток. Про цей факт прикордонники поінформували працівників Національної поліції та викликали їх на місце події.

Зазначимо, згідно із законодавством України, порядок обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, зокрема й переміщення їх через державний кордон України, суворо регламентовано. Дізнатись, які речовини та препарати підпадають під цю категорію, можна в Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженому Постановою КМУ №770 від 6 травня 2000 року.

В іншому випадку на пішому переході в пункті пропуску «Шегині» прикордонно-митна оглядова група попередила приховане переміщення в Україну 336 штук флаконів із краплями для очей «TROPICAMIDUM WZF». Незадекларовані медичні препарати намагався перенести через кордон у пачках із-під соку 37-річний українець, мешканець міста Старий Самбір, що на Львівщині.

Медичні препарати вилучили та передали підрозділам взаємодії.