Львівські й київські поттеромани стояли в довжелезних чергах, аби купити нову книгу (ФОТО)

Сьогодні стартували продажі українського перекладу нової книги про Гаррі Поттера – «Гаррі Поттер і Прокляте дитя»

     3213  

В Українському домі в Києві о 19.00 сьогодні відбулася презентація нової книги «Гаррі Поттер і Прокляте дитя». А вже о 20.00 книгу почали продавати в мережі «Ашан» та «Книгарня Є» по всій Україні.

У соцмережах повідомляють, що вихід нової книги про Гаррі Поттера спричинив чималий ажіотаж. Біля книгарень у Львові сьогодні ввечері вишикувалися багатометрові черги з охочих придбати книгу.

У Києві на презентацію в Українському домі також прийшло чимало людей. Черги утворилися ще задовго до початку продажу книги.

Фото: facebook.com/knyharniaye

«Гаррі Поттер і прокляте дитя» – офіційна восьма книга «поттеріани». Це п’єса, дія якої відбувається через 19 років після битви за Гоґвортс і розповідає про працівника Міністерства магії Гаррі Поттера та його сина Албуса. Дорослий Гаррі працює в Міністерстві Магії і виховує трьох дітей-школярів. Однак у міру розвитку сюжету Гаррі буде змушений боротися з минулим, яке не бажає залишатися там, де йому належить бути, а його другий син Албус Северус стикається з вантажем сімейного спадщини.

У перший день продажу примірник книги коштує 129 гривень, а вже від завтра її можна буде купити за 139,9 грн.

П’єсу «Гаррі Поттер і прокляте дитя» зараз ставлять у Лондоні. Квитки на неї розкуплені до 2017 року.

Переклад книги російською мовою вийде лише в листопаді.