Гройсман у Львові згадав про важливість безбар’єрності

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман відвідав Західний реабілітаційно-спортивний центр національного комітету спорту інвалідів України у Львівській області

     999  

Також прем’єр поспілкувався із паралімпійцями – учасниками та переможцями Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро. Про це інформує Урядовий портал.

Керівник уряду зазначив, що в містах країни потрібно більше уваги приділяти питанню безбар’єрності та враховувати особливі потреби людей з обмеженими можливостями. Він закликав до зміни нормативної бази та посилення вимог до реконструкції об’єктів задля врахування таких особливих потреб.

Гройсман подякував паралімпійцям за відмінні результати і заявив, що Уряд інвестуватиме та підтримуватиме базу паралімпійців.

Прем’єр-міністр повідомив, що наступного року через фінансування регіональних програм з Державного бюджету Уряд буде відновлювати спортивну інфраструктуру в Україні. «Нам треба відновлювати спортивні площадки, нам треба відновлювати стадіони для заняття масовим спортом, заняття фізичною культурою», – зауважив він.

Володимир Гройсман зазначив, що предметно займається цими питаннями не перший рік. За його словами, не потрібно мати величезні можливості для початку відновлення спортивних об’єктів та подолання бар’єрності в містах.

«І увага до людей з особливим потребами, і питання модернізації спортивної інфраструктури є в полі зору нашої роботи. Я думаю, що наступного року ви швидко побачите результати цих пріоритетів», – зазначив він.

Нагадаємо, прем’єр-міністр сьогодні перебуває на Львівщині з робочим візитом. Він узяв участь у церемонії відкриття другої черги заводу електрообладнання і автозапчастин компанії Fujikura, ознайомився з ходом будівництва-реконструкції дороги Н13 Львів – Самбір – Ужгород і зустрівся з паралімпійцями.

Читайте також: Місцеві громади мають достатньо грошей, щоб вирішувати нагальні проблеми, – Гройсман