У горах на Львівщині прикордонники затримали «юних натуралістів»

Учора під час моніторингу українсько-польської ділянки кордону прикордонники відділу «Лопушанка» Мостиського загону виявили двох осіб, які перелізли загороджувальний паркан та прямували в бік Польщі

     860  

Про це “Львівську газету” повідомили у відділі з питань взаємодії зі ЗМІ Держприкордонслужби України.

Наряд негайно вжив заходів для затримання невідомих та викликав групу реагування з відділу прикордонної служби. Крім того, було поінформовано польських колег про можливе порушення спільного кордону та прикриття даного напрямку. Однак, як з’ясувалось, такої потреби не виникло. Невідомими виявились місцеві хлопчаки, 14-ти та 15-ти років, які проживають в селі Хащів Турківського району і які навмисно перелізли паркан із цікавості. Хлопців прикордонники відвезли на підрозділ та напоїли гарячим чаєм із випічкою.

З’ясувавши, хто вони і звідки, прикордонники повідомили батьків «юних натуралістів». Останні після чаювання із солдатами-строковиками розповіли, що перелізти паркан їх спонукало бажання зафільмувати стадо диких оленів. Звісно, що такі режисерські «подвиги» підлітків не є законними, однак начальник прикордонного підрозділу обмежився зауваженням для хлопчаків та наголосив батькам, які невдовзі приїхали з документами по хлопців, провести виховну роботу з ними.

Школярі своєю чергою пообіцяли навідуватися до прикордонників тільки офіційно, у тому числі й на зборах місцевого клубу «Юних друзів прикордонників».