Фахівці «Львівелектротрансу» побували на міжнародній транспортній виставці

Виставка «InnoTrans» – один із найбільших транспортних форумів у світі

     704  

Вона відбувається раз на два роки в столиці Німеччини Берліні. Це майданчик, на якому зустрічаються виробники транспорту, керівники транспортних компаній та профільних міністерств і відомств, науковці-транспортники та студенти транспортних навчальних закладів.

Цьогоріч виставку «InnoTrans» відвідали директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович та керівник групи реалізації проектів ЄБРР Ірина Іванишин, які стали активними учасниками «Public Transport Forum» – зустрічі фахівців, яка присвячена розвитку міського громадського транспорту. Організаторами  «Public Transport Forum» виступили німецьке Бюро транспортного планування, «ЕТС Транспорт Консалтанс ГмБХ», Німецьке наукове товариство з питань транспорту.

Загальна площа експозиції виставки «InnoTrans» становить близько 200 тисяч кв м, спеціально для експонування рейкового рухомого складу на виставці прокладено більше 3,5 км колій. На виставці свою продукцію експонують провідні транспортні фірми із 55 країн світу.

Основними темами цьогорічної виставки «InnoTrans» були:

технології залізничного транспорту;

інтер’єр рухомого складу;

інфраструктура рейкового транспорту;

міський громадський транспорт;

будівництво тунелів.

Нагадаємо, на попередній виставці «InnoTrans», яка відбулася у 2014 році, львівський виробник громадського транспорту СП «Електронтранс» презентував трьохсекційний низькопідлоговий трамвай «Electron» T3L441, який нині курсує вулицями Львова.