Наступного тижня у Львові відбудеться велофорум

30 вересня у Стрийському парку відбудеться ІІ форум «Місто. Транспорт. Екологія» (МТЕ-2016), який цього року присвячений найекологічнішому міському транспорту – велосипеду

     1130  

Як поінформували “Львівську газету” у прес-службі Львівської міськради, мета заходу – підсумувати успіхи та окреслити плани й проекти у розвитку велоінфраструктури Львова й області, надати майданчик еко-спрямованому бізнесу для обміну ідеями, привернути увагу до правил та культури вуличного руху за участю велосипедистів.

Серед запрошених гостей Форуму «МТЕ-2016. Велосипед і місто» – представники державної влади, експерти з питань оптимізації міського простору, велоактивісти, підприємці, представники міжнародних організацій, активні та перспективні користувачі велосипедів.

Програма Форуму охоплюватиме три зони активності: виставка представників велобізнесу та бізнесу, пов’язаного з використанням велосипедів; конференція, присвячена проектам з розвитку велоінфраструктури, велопідприємництва та велокультури; вулична активність – тестування велосипедів «в костюмах», зона для фотографування.
Участь у заході – безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

Детальніше про велофорум читайте тут.