“Євробачення” обійдеться Україні майже в 456 млн гривень

     696  

Проект державного бюджету України на 2017 рік передбачає надати 455,7 млн грн на забезпечення підготовки і проведення міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2017”.

Про це йдеться в проекті держбюджету, зареєстрованому у Верховній Раді 15 вересня, інформує “Львівська газета” із посиланням на   “Інтерфакс-Україна”.

Згідно з документом, Кабінет міністрів пропонує парламенту виділити Державному комітету з питань телебачення і радіомовлення 1,395 млрд грн, з яких 897,7 млн грн – на фінансову підтримку Національної телерадіокомпанії України, а 24,6 млн грн – на керівництво та управління у сфері телебачення і радіомовлення.

Уряд також пропонує виділити Міністерству культури 3,1 млрд грн, з яких 572,8 млн грн – на підготовку кадрів для сфери культури і мистецтва вищими навчальними закладами ІІІ і ІV рівнів акредитації; 18,5 млн грн – вишами І і ІІ рівнів акредитації; 647 млн грн – на фінансову підтримку національних театрів; 387,8 млн грн – на підтримку національних художніх колективів, концертних організацій і їх дирекцій, національних і державних циркових організацій; а крім того, 373,8 млн грн – на забезпечення діяльності національних музеїв, національних і державних бібліотек.

На збереження історико-культурної та архітектурної спадщини в національних і державних заповідниках, паспортизацію, інвентаризацію та реставрацію пам’яток архітектури, культури та світової спадщини ЮНЕСКО запропоновано виділити 219 млн грн.

Нагадаємо, 9 вересня було оголошено, що містом-господарем “Євробачення-2017” стане Київ.