У жовтні в Україні покажуть фільм про Нємцова

     657  

Фільм “Мій друг Борис Нємцов” виходить 6 жовтня в український прокат.

Про це повідомляє 86prokat.

“В український прокат виходить документальна стрічка Зосі Родкевич “Мій друг Борис Нємцов”. Українська прем’єра картини приурочена до дня народження одного з найбільш яскравих опозиційних політиків Росії, близького друга та прихильника України Бориса Нємцова, вбитого за невизначених обставин 2016 року у Москві. Фільм стартує прем’єрним показом за участю режисерки 5 жовтня у Києві в кінотеатрі “Жовтень”. Із 6 жовтня стрічку можна буде переглянути у кінотеатрах Києва, Харкова, Львова, Одеси та інших міст”, – йдеться у повідомленні.

Це фільм-портрет, який не прагне подати версії розслідування чи заглибитися у політичну діяльність Бориса Нємцова. Це часом жорсткий, часом трагікомічний, але завжди близький погляд на живу людину, яка все життя грала роль великого політика і насолоджувалася цією роллю. Знімаючи кілька років поспіль новинні репортажі, камера вихопила трохи більше, ніж мала, і перетворила спостереження на кіно.

Нагадаємо, Нємцов був застрелений на Великому Москворецькому мосту в центрі Москви 27 лютого 2015 року, о 23.31. В опозиціонера потрапило чотири кулі, він помер на місці.

Після смерті політика стало відомо, що він працював над доповіддю про те, що на сході України на стороні терористів воюють російські війська.