Батьки Кузьми Скрябіна просять залишити їхню родину у спокої

Мати Кузьми Скрябіна оприлюднила звернення до львів’ян, у якому просить Андрія Садового відмовитися від спорудження у Львові скверу на честь Кузьми Скрябіна "Місце щасливих людей" і залишити їхню родину у спокої.

     1787  

www.aif.u

Про це “Львівська газета” дізналася з офіційної сторінки гурту “Скрябін” у Фейсбук.

“Дайте нам спокійно жити без ваших ефемерних ідей, Андрій Іванович”, – написала  пані Ольга у Фейсбук.

“Звернення батьків Кузьми Скрябіна до львів’ян!

Проект скверу у Львові місця щасливих людей – нежиттєздатний. А. І. Садовий, очевидно, не подумав коли пропонував цей проект, в честь Кузьми Скрябіна. Це виглядає все настільки цинічно і лицемірно, що ніби мама Андрія сама збирає гроші на цей сквер!! Нам, батькам, дружині і дочці, такою ціною принижень абсолютно не потрібно сквер у Львові – тому ми вирішили відмовитися від цієї ідеї-фікс і більше не повертатися до неї. В липні минулого року я таку заяву в мерію вже написала на ім’я Садового, але це було перед виборами мера і мене, на превеликий жаль, умовили не давати ходу заяві. Просьба всіх причетних, дайте мені, і душі мого сина спокій.

В Україні створено вже багато скверів, мурал, пам’ятників, стіни пам’яті, перейменовані вулиці. Все це робили небайдужі люди, які тільки спиталися нас батьків дозволу, а не втягували нас напівпритомних від горя у свої лицемірні плани. Андрій би це все припинив давним-давно. Отже, кінець тій тяганині, блюзнірству і обіцянкам. Хай і надалі на пл. Гасина стоїть добротний павільйон з пивом і сміттєві баки під боком бібліотеки імені Стефаника. Оце напевно і є те відповідне місце відпочинку для щасливих львів’ян. Дайте нам спокійно жити без ваших ефемерних ідей, Андрій Іванович. Нам і так нелегко, а тут ще ваші, очевидно, передвиборні обіцянки-цяцянки. Ще раз настійно прошу, залиште нас всіх у спокої.

О.М. Кузьменко”

Нагадаємо, лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко загинув у ДТП 2 лютого 2015 року. У Криворізькому районі біля села Лозуватка сталося зіткнення позашляховика, за кермом якого був співак, і вантажівки. Від отриманих травм Андрій Кузьменко, більш відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, загинув на місці події.