Закордонних паспортів без відбитків пальців більше не видаватимуть

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що не містить безконтактного електронного носія більше не передбачено

     2118  

А право на відмову від внесення відцифрованих відбитків пальців рук гарантовано лише у випадку оформлення паспорта громадянина України (ID – картка). Такими є зміни в законодавстві України щодо оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон, – повідомляє Генеральне консульство України в Мюнхені.

Окрім того, в законодавстві вилучено норму, яка передбачала можливість видачі паспорта, що не містить безконтактного електронного носія, особам, які через свої релігійні переконання відмовилися від внесення інформації до безконтактного електронного носія.

У зв’язку з цим від 01.10.2016 р. консульські установи України за кордоном не оформлюватимуть паспорти громадянина України для виїзду за кордон, що не містять безконтактного електронного носія.

Паспорти громадянина України для виїзду за кордон, видані до набуття чинності закону, яким передбачено згадані зміни, є чинними протягом строку, на який вони видані.