До прем’єри українського мультфільму «Микита Кожум’яка» залишився місяць (ТРЕЙЛЕРИ, ФОТО)

«Микита Кожум'яка» (англ. Nicky Tanner) – український 3D-анімаційний фільм-фентезі, знятий Мануком Депояном за мотивами однойменної казки Антона Сіяніки

     3797  
Микита Кожум'яка

Джерело: tehnot.com

Анімаційний фільм уже презентували на кінофестивалі у Каннах, після чого отримали контракти на його показ у 15 країнах світу. Український мультфільм покажуть у Китаї, Туреччині, Японії, Великій Британії, Болгарії й інших країнах. Мультфільмом зацікавилися відомі кінодистрибутори США, серед яких і Universal. Назва, під якою «Микита Кожум’яка» буде показаний в інших країнах світу, – «Прокляття дракона».

Фільм розповідає про хлопчика Микиту, який повинен врятувати світ людей і світ магії від відьми. Це продовження історію відомого героя Кирила Кожум’яки, який переміг останнього Змія. Тільки головним героєм цієї історії став його 12-річний син Микита. Хлопчик не володіє дивною фізичною силою батька й лише завдяки силі характеру повинен перемогти Змія та врятувати світ. У чарівному світі на Микиту та його нових друзів чекає багато пригод. Це дивовижна казка із захопливим сюжетом і щасливим кінцем, в якій розповідається про щирі почуття, справжню дружбу, і про те, що справжнє геройство не в фізичній силі, а в силі духу.

Прем’єра стрічки в Україні відбудеться 13 жовтня 2016 року. Телеглядачі ж зможуть побачити «Микиту Кожум’яку» в ефірі Нового каналу.

Микита Кожум'яка

Джерело: youtube.com

– Це перша світова прем’єра повнометражного українського 3D-мультфільму, – розповів Віктор Андрієнко, автор комедійних сцен. – Тому я зовсім не боюся конкуренції. Вважаю, що «Микиту Кожум’яку» за це можна запросто вже вносити до Книги рекордів Гіннеса.

Головний продюсер фільму Дмитро Бєлінський розповів, що для створення мультфільму залучали професіоналів не лише з України, а й зі США. Через те, що прем’єра буде світовою, мовою оригіналу вирішили зробити англійську. За адаптацію сценарію взялася компанія зі США, а озвучували героїв відомі американські актори.

Одним з авторів спецефектів до мультфільму став Михайло Славов, який займався такими світовими релізами, як «Форсаж-6», «Аліса у Задзеркаллі», епізодом бондіани «007: Координати «Скайфолл» і римейком культового «Згадати все» з Коліном Фарреллом. Про це інформує kino-teatr.ua.

Консультантом з візуальних спецефектів був спеціаліст із комп’ютерної графіки Марк Пінхейро (Mark Pinheiro), останнім його проектом була «Гра престолів».

Працювати над сценарієм «Микити Кожум’яки» допомагав Філ Паркер (Phil Parker), який консультував сценарій оскароносної анімації «Воллес і Громіт та прокляття кролика-перевертня».

Микита Кожум'яка

Джерело: unn.com.ua

В українській версії головних героїв озвучать Віктор Андрієнко, Руслана Писанка та Сергій Сивохо. Богатир Кирило Кожум’яка заговорить голосом найсильнішої людини України – Василя Вірастюка.

Робота над мультфільмом розпочалася ще 2009 року. Фільм знятий за мотивами книги Антона Сіяніки «Микита Кожум’яка». Бюджет становив 4 млн доларів. Розробники сподіваються, що зможуть залучити не менше 1 млн глядачів тільки на території України.