Усіх охочих запрошують на екотайм «Бібліотека в стилі еко»

Захід на підтримку екологічних проектів відбудеться 15 вересня з 09:00 по 10:00 на площі Митній біля квіткового годинника

     770  

«У рамках VІІ Львівського міжнародного бібліотечного форуму запрошуємо відвідати активне дійство на підтримку нових екологічних проектів. На Вас чекає майстер клас із сортування сміття від партнерів ТОВ «АВЕ Львів» та соціальної ініціативи «Хтось не зробить!», розмальовування екопанно, інтерактивна гра Garbage hero. Дрес код – зелений колір», – зазначено на сторінці події у Facebook.

Організатори акції: Українська бібліотечна асоціація (УБА); Молодіжна секція УБА; Львівська обласна бібліотека для дітей

Зазначимо, VІІ Львівський бібліотечний форум відбудеться у Львові 14-17 вересня 2016 року в межах 23-го Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові». Його організовує Українська бібліотечна асоціація. Цьогорічна тема Бібліотечного форуму – «Модерна бібліотека в мінливому світі».

У програмі Форуму:

міжнародна науково-практична конференція з актуальних проблем розвитку бібліотечної справи;

ключові спікери та «зіркові» учасники;

професійні дискусії;

тренінги та майстер-класи;

професійні екскурсії;

вуличні адвокаційні акції;

«змістовне» дозвілля.

Категорії учасників: керівники та провідні фахівці бібліотек, науковці, викладачі вищих навчальних закладів, видавці, автори, читачі, провайдери інформаційних послуг, члени та партнери Української бібліотечної асоціації.

ПРОГРАМА ФОРУМУ.