У Львові за Кубок Кульчицького позмагаються найкращі бариста України

На каву до Львова збирається вся Україна, тому невипадково, що саме тут проводиться найбільша кавова подія - LVIV COFFEE FESTIVAL. 

     2733  

kyiv.ridna.ua

Цього року фестиваль ювілейний, десятий, і символічно, що він відбудеться у самому серці Львова, на головній вулиці міста – проспекті Свободи 22 – 25 вересня 2016 року.

Пост

У рамках Lviv Coffee Festival вже вдруге відбудеться Kulchytsky Coffee Cup – це серія чемпіонатів, які об’єднають найкращих бариста України. Зокрема будуть проведені чемпіонати з альтернативного каптестингу – чемпіонат з “кавової” пам’яті , чемпіонат бариста (класика), II чемпіонат України з помелу кави. Реєстрація на чемпіонати вже відкрита, тож кожного, хто впевнений у своїх «кавових» силах, організатори запрошують до участі.

“Ми горді, що у рамках Lviv Coffee Festival започатковано Kulchytsky Coffee Cup – Кубок Кульчицького. І дуже знаково, що ці чемпіонати проходять саме у Львові – кавовій столиці України та батьківщині Юрія Кульчицького. Ми очікуємо на професіоналів кавової справи, які будуть експериментувати, творити, вдосконалюватися, адже кава розкривається тільки тим, хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею», – розповів директор Lviv Coffee Festival Андрій Сидор.

Уперше у рамках Kulchytsky Coffee Cup відбудеться Український командний кавовий чемпіонат – веселі кавові квести протягом трьох днів фестивалю. Усі учасники, які виявлять бажання взяти участь в Українському командному кавовому чемпіонаті, діляться на команди. Регламент кожного наступного завдання надається за годину до початку змагань. Тімбілдінг, обмін досвідом, підвищення креативності та тільки позитивні емоції — це Український командний кавовий чемпіонат!

Також протягом чотирьох днів фестивалю відбудуться: КаваEXPO – презентації обладнання та аксесуарів, майстер-класи та дискусії; Кавовий ярмарок, де кав’ярні та кавові бренди облаштують міні-версії своїх закладів просто неба та презентують все найкраще; Кавова велоМИЛЯ, яка об’єднає велофанів та кавоманів, які проїдуть старовинними вулицями міста; тур кав’ярнями Львова, у рамках якого оберуть найкращу кав’ярню міста Лева.