Львів цього року лідер в Україні за кількістю випускників з високими оцінками ЗНО

     868  

Цього року Львів став лідером в Україні за кількістю випускників з високими оцінками ЗНО.

Про це “Львівську газету” проінформувала прес-служба ЛМР.

У Львові 18 абітурієнтів, які отримали по 200 балів (усього по Львівщині – 36). Сьогодні міський голова Львова зустрівся з випускниками навчальних закладів м. Львова, які за результатами проходження тестування зовнішнього незалежного оцінювання набрали 200 балів з навчальних предметів у 2016 році. Мер вручив хлопцям та дівчатам подяки. А також зазначив, що кожен отримає грошову виплату в розмірі 1 тис грн. На зустріч сьогодні змогли прийти 13 випускників, іншим подяки передадуть.

«Львівщина є лідером серед усіх показників. І для мене це дуже важливо. Маю велику честь нагородити вас подяками від імені громади міста Львова за цю перемогу, яку ви отримали. Найбільша цінність міста Львова – це не будівлі, а люди, а якщо це мудрі люди, то це подвійно значимо.

Від імені громади міста Львова ви отримуєте подяки і протягом тижня ви отримаєте грошову винагороду 1000 грн», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова, під час зустрічі з випускниками.

Український центр оцінювання якості освіти опублікував результати ЗНО у 2016 році, де Львів отримав перше місце за рівнем знань випускників. До такого висновку дійшли журналісти Тексти.org.ua, проаналізувавши дані центру оцінювання. Тексти.org.ua вибрали усіх випускників, котрі здали ЗНО на більше, ніж 180 балів з трьох предметів одночасно. Предмети поділили на 3 класичні блоки спеціальностей (гуманітарний, математичний, фізичний). Кількість найкращих учнів показали пропорційно до кількості усіх, хто здавав ЗНО.

180 балів із 3-ох предметів одночасно у Львові набрали:

українська, історія, англійська – 11,71% (для порівняння Київ – 7,14%)
українська, математика, англійська – 11,38% (для порівняння Київ –  9,59%)
українська, математика, фізика – 10,9%.

Львівські школи – перші в рейтингу за результати ЗНО випускників (абітурієнт школи мав набрати як мінімум 180 балів із кожного з трьох предметів):

Львівська лінгвістична гімназія – перша в блоці «українська, історія, англійська»
Львівський ліцей-інтернат при ЛНУ ім. І.Франка – перший у блоці «українська, математика, англійська».

Цього року Львівська область посіла друге місце серед областей із найвищим прохідним балом абітурієнтів. Результати тестувань свідчать про високий рівень підготовки випускників: 6 учасників отримали 200 балів з української мови та літератури; 2 учасників отримали 200 балів за тест із англійської мови; 1 учасник отримав 200 балів за тест з математики (ЛФМЛ);  2 учасників – з біології;  3 учасників – з історії України; 2 учасників – з німецької мови, 3 учасників – з фізики.

За кількістю абітурієнтів, які отримали по 200 балів, друге місце займає Львівщина. Усього 36 таких абітурієнтів. За результатами абітурієнтів міста Львова цей показник становить – 18.

Хімія – навчальний предмет, найвищі результати тестування з якого зафіксовані у Львівській області, де результат зовнішнього незалежного оцінювання від 160 до 200 балів отримали 42% учасників. У м. Києві цей показник становить 32,3%, у Волинській області – 30,3%.