Мінекономрозвитку шукає керівників 4 великих держпідприємств

     1282  
Мінекономрозвитку

Джерело: facebook.com/mineconomdev

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розпочинає конкурсний відбір на посади керівників держпідприємств «Укрхімтрансаміак», «Завод «Електроважмаш», «Маріупольський морський торговельний порт» і «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Про це «Львівська газета» дізналася з сайту Мінекономрозвитку.

«Мінекономрозвитку залучило відомі на ринку рекрутингові компанії до пошуку висококласних управлінців, які мають бездоганну репутацію та успішний досвід роботи у приватному секторі. Переможці конкурсу претендуватимуть на конкурентну заробітну плату на рівні компаній приватного сектору України», – зазначено в повідомленні на сайті міністерства.

«Конкурси відкриті і подати свою кандидатуру може кожен. Ми шукаємо професіоналів з досвідом і репутацією, тому запропонуємо їм ринкові зарплати. А крім оголошення серед людей доброї волі, над підбором кадрів будуть працювати висококласні рекрутери (як і в приватному секторі)», – йдеться на facebook-сторінці Мінекономрозвитку.

«Нам потрібні незалежні висококласні менеджери, які наведуть лад на державних підприємствах, зроблять їх успішними та прибутковими», – зазначив на своїй facebook-сторінці прем’єр-міністр УкраїниВолодимир Гройсман.

На подачу документів конкурсантам відводять місяць (заявки прийматимуть до 4 жовтня 2016 року включно). На співбесіди з кандидатами, а потім з фіналістами, за практикою попередніх конкурсів, може піти ще місяць. Якщо всі етапи минуть без затримок, Номінаційний комітет зможе обрати фіналіста, конкурси не зірвуть і не заблокують у судах, то останній етап – це розпорядження КМУ про призначення переможця на посаду. Інколи це відбувається достатньо швидко, іноді призначення не відбувається і тоді орган управління може призначити переможця виконувачем обов’язків. Докладніше з умовами та строками проведення конкурсів, описом посад та переліком документів можна ознайомитися на сайті Мінекономрозвитку в розділі вакансії – тут.

Враховуючи, що зазначені держкомпанії належать до особливо важливих для економіки України підприємств, конкурсний відбір відбуватиметься у 2 етапи (постанова КМУ від 03.09.2008 № 777). На першому етапі претендентів оцінить конкурсна комісія при Комітеті з призначень, яка відбере від 2 до 5 фіналістів із числа конкурсантів. На другому етапі Комітет з призначень обере з-поміж фіналістів найбільш кваліфікованих претендентів і рекомендуватиме КМУ призначити їх на посади керівників. Склад Комітету із призначень можна дізнатися тут.