У Раві-Руській екологи вирішуватимуть, як рятувати сосни від всихання

У середу, 7 вересня, на базі ДП «Рава-Руський лісгосп» відбудеться семінар із питань всихання соснових насаджень

     833  

Українські й іноземні вчені докладно проаналізують ці процеси та напрацьовуватимуть шляхи їх вирішення. Про це «Львівську газету» повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Ефективні методи боротьби із всиханням соснових насаджень шукатимуть науковці інституту екології Карпат НАН України, Національного лісотехнічного університету України, Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Львівській області, Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Львівлісозахист», Львівської державної лісовпорядної експедиції ВО «Укрдержліспроект», лісівники та науковці з Польщі.

Зазначимо, площа пошкоджених всиханням соснових лісів у лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ – близько тисячі гектарів.

Початок семінару – о 09:00 за адресою: м.Рава-Руська, вул. Володимира Великого, 85.

Долучитися до семінару запрошують громадських активістів, представників засобів масової інформації та усіх небайдужих до проблеми. Про участь необхідно повідомити до 12:00 6 вересня 2016 року в прес-службу ЛОУЛМГ.