Уляна Супрун представила своїх заступників

Сьогодні в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун представила новопризначених заступників

     1559  

Про це «Львівська газета» дізналася з facebook-сторінки Урядового порталу.

Отже, Павло Ковтонюк став заступником із напрямку реформ. Олександр Лінчевський – заступник з питань медицини та організації медичної допомоги в АТО. Оксана Сивак – заступник з питань громадського здоров’я та євроінтеграції.

Павло Ковтонюк – спеціаліст ВООЗ з питань реформи охорони здоров’я, викладач Школи охорони здоров’я НаУКМА. Працював проектним менеджером з реформи охорони здоров’я при Національній раді реформ. Брав участь у розробці Стратегії реформування охорони здоров’я 2015-2020 рр. та Концепції реформи фінансування охорони здоров’я.Навчався в Школі соціальної роботи та в Школі охорони здоров’я при Національному університеті “Києво-Могилянська академія”, вивчав економіку охорони здоров’я на спеціальних програмах ВООЗ та Світового банку. (див. інфографіку)

Олександр Лінчевський – торакальний хірург за фахом. Працював відповідальним хірургом поєднаної травми Київської міської клінічної лікарні № 17. Асистент кафедри торакальної хірургії та пульмонології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Шупика. Медичний директор ініціативи «Захист Патріотів». Член Європейської спілки торакальних хірургів та Європейської спілки хірургів травми та невідкладної хірургії. Випускник Національного медичного університету імені О. О. Богомольця та Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Шупика. (див. інфографіку)

Оксана Сивак – консультант ВООЗ. Куратор клінічних досліджень у напрямках онкології, кардіології, ревматології, ендокринології. Лікар акушер-гінеколог в Центрі репродуктивного здоров’я Київської міської клінічної лікарні №1. Координатор громадських медичних проектів в організації «Ініціатива Е+». Співавтор закону про реабілітацію та стратегії розвитку національної служби крові. Випускниця Національного медичного університету імені О. Богомольця. (див. інфографіку).

Нагадаємо, 27 липня Кабінет Міністрів призначив Уляну Супрун виконувачем обов’язків міністра охорони здоров’я. 22 липня Кабмін призначив Уляну Супрун першим заступником міністра охорони здоров’я України.

Довідка. Уляна Супрун — лікар, громадський діяч, директор гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців, засновниця та директор громадської організації «Захист патріотів», директор Школи Реабілітаційної Медицини при Українському католицькому університеті, позаштатний консультант комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я.

Уляна Супрун народилася у Детройті, США. Тут вона зростала, ходила до української церкви, змалку була у Пласті. Згодом здобула фах лікаря-радіолога, жила та працювала у США.

Восени 2013 року разом із чоловіком Марком вирішили переїхати до України. Відтак 29 листопада під час революції були в Києві на Майдані. Уляна працювала у медичній службі, згодом очолила гуманітарні ініціативи Світового Конґресу Українців та заснувала «Захист патріотів» – організацію, що займається тренуваннями з тактичної медицини та забезпечує українських бійців покращеними індивідуальними аптечками стандарту НАТО.