Збірна України перемогла на чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту

Команда України перемогла на чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту, який днями завершився на Львівщині. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.
     934  

loda.gov.ua

Збірна України здобула назагал 12 медалей і в загальному медальному заліку випередила команди США та Китаю.

У загальнокомандному заліку серед дорослих спортсменів українці отримали звання абсолютного чемпіона світу, здобувши три золоті і одну срібну медалі. Призові місця українські спортсмени посіли у п’яти різних класах ракет.

Юніорська збірна України відмінно виступила у класі S 9A (на тривалість польоту з ротором). Так, молоді українські спортсмени вибороли золоту медаль у командному заліку у цьому класі, а також по одній золотій та бронзовій медалі в особистому заліку.

Успіхом українці також відзначилися у додатковому класі змагань S2/P – імітації польоту ракети з крихким вантажем на борту, який повинен був залишитися неушкодженим. Тут юніорська збірна виборола перше загальнокомандне місце та перше місце в особистому заліку. Доросла збірна посіла друге загальнокомандне місце з бронзовою медаллю в особистому заліку. Цей клас S2/P було введено у програму змагань за пропозицією американської делегації. Українські спортсмени брали участь у ньому вперше.