Маленьких львів’ян запрошують на свято трамвая

У неділю, 4 вересня, на Сихові відбудеться свято для дітей "Я люблю трамвай".

     1306  

Захід пройде перед кінотеатром ім. О.Довженка. Початок – о 13:00.

Для малюків організують інтерактивні навчання правил дорожнього руху, веселий екскурс історією львівських трамваїв, поїздка на чудо-поїзді, а також бульбашкове шоу. Протягом свята дітей розважатимуть аніматори.

Усі учасники свята отримають розмальовки, з яких дізнаються основні правила безпеки та ввічливості. Також у книжечці інформація і для батьків – щодо будівництва трамвайної колії на Сихів. Під час свята відбудуться цікаві майстер-класи: виготовлення дерев’яних сувенірів  «Трамвайчик» та брошок із фетру.

Протягом свята вздовж майбутнього маршруту трамваю курсуватиме чудо- поїзд. Для того, щоб узяти участь у екскурсії, батьків просять зареєструватись: http://bit.ly/2c3NrAb.

Як інформує прес-служба ЛМР, загалом роботи над трамвайною колією закінчені на 85%. Запуск трамвая планують восени цього року. Стежити за станом будівництва трамвайної колії на Сихів можна на сайті http://tram.lviv.ua/ та на сторінці “Я люблю трамвай” у Фейсбуці.

Проект «Трамвай на Сихів» реалізовується за рахунок кредиту від ЄБРР у розмірі 12 млн. євро, гранту німецького уряду у 5 млн. євро, технічної допомоги ЄС у розмірі 1,5 млн. євро та за кошти з міського бюджету – 8,850 млн. євро.