Львівські перевізники вимагають скасувати пільговий проїзд для пенсіонерів

Сьогодні, 31 серпня, у Львівській міській раді відбулася чергова зустріч з перевізниками, водіями, громадськими активістами щодо ситуації, яка склалася з перевезеннями у Львові.
     1424  

Водії та підприємці, які працюють на субпідряді, вимагали від міста негайно вирішити питання з перевезенням пільгових категорій пасажирів. Зокрема, лунали думки, аби скасувати пільговий проїзд у громадському транспорті пенсіонерам та інвалідам 3-ї групи. Також була ідея, аби громадський транспорт у Львові був поділений на експрес-маршрути та автобуси загального користування. Проїзд у експрес-маршрутах пропонували зробити платним для всіх, а в автобусах загального користування – безплатним для пільговиків.

Про це “Львівську газету” повідомили у прес-службі ЛМР.

Керівник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич вкотре нагадала присутнім, що міськвиконком не може приймати рішень, які обмежують право людей на пільгові перевезення, адже подібне минулорічне рішення виконкому суд визнав незаконним.

Відтак, перший заступник міського голови Львови Віктор Пушкарьов закликав усіх до конструктивної співпраці та пошуку законних шляхів виходу з ситуації, що склалася. Зокрема, він запропонував розглянути це питання на найближчій сесії Львівської міської ради, вислухавши всі сторони: перевізників, водіїв, профспілки, пільговиків.

Своєю чергою керівник Львівського осередку УТОС Любов Кукуруза різко розкритикувала вимоги деяких львівських перевізників щодо обмеження пільгового перевезення у маршрутках. За словами Любові Кукурузи, сьогоднішня економічна ситуація в країні не дає можливості пенсіонерам та іншим пільговим категоріям громадян самостійно платити за проїзд у транспорті.

Нагадаємо, відучора деякі львівські перевізники страйкують через велику кількість пільговиків. Перевізники анонсували цей страйк заздалегідь.

Учора увечері з перевізниками, водіями та громадськими активістами зустрівся міський голова Львова Андрій Садовий, який закликав страйкарів повернутися до роботи.