У Львові дітки творили «солодку» карту нашої держави

24 і 25 серпня діти, батьки яких загинули чи постраждали в зоні АТО, а також для дітей із багатодітних сімей узяли участь у двох безкоштовних майстер-класах

     1151  

Упродовж 24 і 25 серпня управління соціального захисту Львівської міської ради спільно з майстернею пряників «Юрашки» (вул. Краківська, 14) в рамках акції «Подаруймо дітям радість» благодійного марафону «Львів соціальний» організували два безкоштовні майстер-класи для дітей, батьки яких загинули чи постраждали в зоні АТО, а також для дітей із багатодітних сімей.

«Під час майстер-класу 24 серпня діти розмальовували пряники у вигляді областей України, з яких складали карту нашої держави, а 25 серпня – пряники у формі різноманітних фігур. По завершенню майстер-класів дітки поласували смачними шедеврами та отримали багато незабутніх вражень», – розповіла спеціаліст відділу соціальних програм управління соціального захисту ЛМР Марічка Хомляк.

«Цьогоріч з нагоди Дня незалежності України ми організували з нашими партнерами цикл заходів для дітей із сімей загиблих та постраждалих  учасників АТО, дітей з багатодітних родин, а також для ветеранів національно-визвольної боротьби. Дякуємо усім, хто долучився і підтримав наші заходи, які подарували учасникам хороший настрій та цікаве спілкування», – зазначив в.о. начальника управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.