На кордоні митники вилучили в українця понад 700 кг автозапчастин на 150 тис. грн.

Громадян України намагався ввезти автозапчастини без сплати митних платежів

     1413  

Фото: прес-служба ГУ ДФС у Львівській області

У пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне» працівники Львівської митниці під час митного контролю в мікроавтобусі знайшли приховані автозапчастини. Їх намагався ввезти смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» мешканець Львівщини. Попри те, що громадянин обрав «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, митники на підставі аналізу та оцінки ризиків вирішили ретельно доглянути автомобіль, і не помилились. На оглядовому майданчику в салоні автомобіля виявили гальмівні диски, гальмівні супорти, вакуумні помпи. Загальна вага товару – 753,5 кг.

Оскільки громадянин України не заявив працівнику митниці про наявність у нього товару, що перевищує неоподатковану норму переміщення через митний кордон України, його дії мають ознаки порушень митних правил, передбачені ст. 471 МК України.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Товар вартістю майже 150 тис. грн. вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання, – додали в ГУ ДФС у Львівській області.