У Городоцькому районі під колесами вантажного потяга загинув 24-річний чоловік

Правоохоронці встановлюють обставини смертельного травмування чоловіка вантажним поїздом

     1175  

До Городоцького відділення поліції 22 серпня надійшло повідомлення про те, що неподалік села Поріччя Городоцького району вантажним поїздом травмовано молодого чоловіка.

Правоохоронці з’ясували, що 22 серпня, близько 00.50, на 21 км залізничної колії «Комарно – Великий Любінь» поблизу села Поріччя вантажний поїзд травмував 24-річного місцевого жителя. Від отриманих травм чоловік помер під час надання медичної допомоги в районній лікарні.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 (Умисне вбивство). Всі обставини події встановлюють.

Правоохоронці нагадують:

Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо).

На станціях, де немає мостів і тунелів, громадянам слід переходити залізничні колії у місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені вказівники «Перехід через колії».

Перед тим, як увійти в небезпечну зону (ступити на колію), потрібно впевнитись у відсутності потяга (локомотива, вагона, дрезини).

У разі наближення потяга (локомотива, вагона, дрезини) слід зупинитись поза межами небезпечної зони, пропустити його і, впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід.

Наближаючись до залізничного переїзду, громадяни повинні уважно стежити за світловою і звуковою сигналізацією, а також положенням шлагбаумів. Переходити колії дозволено, тільки якщо шлагбаум відкритий.

За відсутності шлагбаума (коли переїзд не охороняється) перед переходом колії необхідно переконатися, що до переїзду не наближається потяг.