Львівщина на 70% готова до опалювального сезону

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА, станом на понеділок, 22 серпня, виконано 70% заходів у рамках підготовки до опалювального сезону 2016/17 років у Львівській області

     679  

«Зокрема, у сфері теплопостачання із запланованих до підготовки об’єктів на сьогоднішній день проведено заміну 25 котлів, з них 18 котлів на об’єктах теплопостачання закладів освіти і науки, 2 – закладів охорони здоров’я, 5 – комунальних підприємств області. Також здійснено заміну 13 кілометрів теплових мереж», – розповів директор департаменту Назарій Романчук.

У всіх районах і містах обласного значення Львівської області здійснюють перевірки підготовки об’єктів закладів освіти і науки, охорони здоров’я та об’єктів комунальної форми власності.

Лідерами у Львівській області з підготовки об’єктів до опалювального сезону 2016/17 років є Стрийський, Жидачівський і Пустомитівський райони, натомість найгірші показники підготовки зафіксовано у Жовківському районі, зокрема, у м. Жовква.