Поляк хотів незаконно ввезти в Україну понад 500 генераторів вартістю майже 630 тис. грн

Як повідомляє ГУ ДФС у Львівській області, громадянин Республіки Польща смугою руху «червоний коридор», в напрямку «в’їзд в Україну», намагався незаконно ввезти у вантажному відсіку транспортного засобу понад 500 генераторів струму та 120 одиниць запчастин до них.
     670  

Загальна вага товару понад 20 т, а вартість – 627 216 гривень.

За результатами вжитих Львівською митницею ДФС заходів, спрямованих на перевірку поданих до митного контролю товаросупровідних документів, було встановлено, що вказане в них українське підприємство-імпортер зовнішньоекономічного договору (контракту) на  поставку цього товару не укладало та його не очікує. На запрошення Львівської митниці ДФС директор фірми-відправника для надання пояснень за фактом обставин переміщення на митну територію України товару не з’явився.

За переміщення через митний кордон України товарів на підставі документів, які містять неправдиві відомості щодо їх одержувача, увесь зазначений у таких документах товар вилучено. На порушника митних правил очікує покарання у вигляді штрафу в розмірі 100% вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.