Михайло Біляк переміг у конкурсі на посаду директора Яворівського національного природного парку

16 серпня в Міністерстві екології та природних ресурсів України відбувся І етап засідання постійно діючої комісії для конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди

     1076  

Під час засідання визначили переможця конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Яворівського національного природного парку.

У фінальному засіданні взяли участь 3 із 4-х кандидатів допущених до участі в конкурсному відборі після розкриття пакетів документів, що їх подали претенденти на відповідність зазначеним в оголошенні вимогам, – Михайло Біляк, Андрій Кийка та Олександр Шибіка. Олег Данчук на засідання не з’явився, про що заздалегідь повідомив членів конкурсної комісії.

Засідання конкурсної комісії транслювали на каналі Мінприроди в youtube у режимі он-лайн.

За процедурою проведення конкурсного відбору всі кандидати представили свою конкурсну пропозицію з управління Яворівським національним парком.

За підсумками голосування членами постійно діючої комісії конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди, було одноголосно оголошено переможця на заміщення вакантної посади директора Яворівського національного природного парку. Ним став Біляк Михайло Васильович, який і до цього очолював Яворівський НПП.