Минулої доби львівські митники зібрали щедрий «урожай» (фото)

Упродовж останньої доби працівники Львівської митниці ДФС зафіксували 17 випадків порушень митних правил і вилучили товарів на загальну суму майже 100 тис. грн.

     1217  

Фото: прес-служба ГУ ДФС у Львівській області

Невдалою була спроба двох українських підприємств-імпортерів мінімізувати податки при ввезенні в Україну іноземних товарів. За підсумками проведеної працівниками митниці аналітичної роботи й отриманих відповідей від іноземних державних органів підозра у нечесності цих імпортерів підтвердилась. У зв’язку з цим складено 2 протоколи про порушення митних правил керівниками підприємства, які вчинили порушення. Сума штрафів за вказані порушення втричі перевищує зекономлену суму податків.

Також,у пункті пропуску «Краковець-Корчова» митники виявили факт приховування від митного контролю у транспортному засобі тютюнових виробів. 840 пачок цигарок із фільтром різних торгових марок ціною 8 тис. грн. і транспортний засіб вартістю майже 20 тис. грн., в якому переміщували приховані цигарки, вилучено.

Окрім того, працівники митниці виявили 6 випадків порушення митних правил громадянами України, які намагалися ввезти на територію України товари понад дозволену законодавством України норму для проходження спрощеного митного контролю, зокрема 7 одиниць побутової техніки (2 пральні машини, 2 пекарки електричні, електричну плиту, посудомийну машину та промисловий міксер для тіста). За всіма цими фактами складено проколи про порушення митних правил. Товари вилучено. Справи скерують до суду, який і визначить покарання порушникам митних правил.