На Львівщині фактично завалили роботу з облаштуванням спортивних майданчиків

У процесі інспектування виконання робіт зі встановлення основи під штучне покриття запланованих майданчиків, які мають здійснювати за кошти місцевих бюджетів і/або залучених коштів, виявили значні недопрацювання

     1199  

Як інформує прес-служба Львівської облради, вчора, 16 серпня, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету облради Олег Домчак, начальник відділу з питань бюджету та обласних програм Львівської обласної ради Тетяна Скрипець, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Юрій Майборода та його заступник Оксана Вацеба виїхали на місця запланованого облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям за кошти обласного бюджету.

У процесі інспектування виконання робіт щодо встановлення основи під штучне покриття, що має здійснюватися за кошти місцевих бюджетів та/або залучених коштів, виявлено реальні недопрацювання. Зокрема, зі 7 спортивних майданчиків у Миколаївському, Дрогобицькому, Стрийському районах і містах Стрий, Дрогобич, Трускавець, Борислав лише у м. Дрогобичі і с. Лисовичі Стрийського району (виритий котлован і завезено дві купи гравію) проводилися роботи, на інших об’єктах роботи ще не були розпочаті. Якщо перевести це в відсотки, то лише на 28% оглянутих об’єктів ведуть роботи. У п’ятницю на засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку підніматимуть питання перегляду місць розташування майданчиків зі штучним покриттям, на облаштування яких з обласного бюджету цього року році передбачено рекордно велику суму – 14 млн. гривень.