Цього року з органів ДФС у Львівській області звільнено 11 осіб

З метою протидії корупційним проявам та правопорушенням в органах ДФС у Львівській області, усунення причин та передумов, які призводять до їх скоєння та негативно впливають на імідж ДФС, управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Львівській області впродовж січня –липня поточного року провело 580 профілактичних заходів.
     758  

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Ініційовано та проведено 150 службових перевірок та розслідувань. За результатами перевірок винесено 68 подань керівникам, для вжиття заходів реагування, 11 осіб звільнено з органів ДФС, до відповідальності притягнуто 45 осіб.

За результатами вивчення 419 кандидатів на заняття вакантних посад, відмовлено у призначенні 1 особі.

Цього року до правоохоронних органів області скеровано для прийняття рішення, згідно з вимогами чинного законодавства,. 43 матеріали щодо протиправної діяльності посадових осіб ГУ ДФС у Львівській області, за результатами розгляду яких, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування у 17 кримінальних провадженнях щодо посадових осіб ДФС у Львівській області, в тому числі 8 кримінальних проваджень за ст. 368 КК України.
Також, прокуратурою Львівської області складено 1 протокол про вчинення адміністративно-корупційного правопорушення щодо несвоєчасного подання декларацій державних службовців, який на даний час розглянуто судом та прийнято рішення про накладення штрафу за вчинення адміністративного-корупційного правопорушення.

Управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Львівській області просить мешканців Львова та області повідомляти про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби у Львівській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції, міліції чи митної служби за номером (032) 297-36-09.