Фіскали Львівщини виявили розкрадання бюджетних коштів на понад 1 млн. грн.

     811  

Працівниками управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Львівській області проведено дослідження фінансово-господарської діяльності ПП «Е-К» щодо отримання державних коштів та їх подальшого використання протягом 2014-2015 років.

Проведеним дослідженням встановлено, що у вказаному періоді ПП «Е-К» отримано бюджетні кошти за виконані роботи, замовниками яких були районні відділи освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, управління охорони навколишнього середовища, вищий навчальний заклад м.Львова. В подальшому ПП «Е-К» частину бюджетних коштів в сумі 1081,3 тис.грн. перерахувало на рахунки ряду СГД з ознаками «фіктивності».

За матеріалами дослідження районним відділом поліції ГУ Національної поліції у Львівській області 26.07.2016 року до ЄРДР внесено кримінальне провадження за ч.3 ст.191 КК України щодо службових осіб ПП «Е-К» (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), інформує прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.