На території Львівщини зберігається надзвичайна пожежна небезпека

Учора, 8 серпня, на території шести районів Львівської області (Буський, Сокальський, Пустомитівський, Городоцький, Радехівський, Жовківський) зафіксовано 12 подій, пов’язаних із пожежами у природних екосистемах: 10 - горіння сухої трави, 2 - горіння торфу - загальною площею 10,175 га.
     665  

20150726122607

Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту ЛОДА.

Станом на 06:00 9 серпня залишається горіння торфу у двох місцях загальною площею 1,25 га – у с. Хватів  Буського району на площі 1,0 га та у с. Семенівка Пустомитівського району – на площі 0,25 га.

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України на території області 9 та 10 серпня зберігається надзвичайна пожежна небезпека (5-го класу).

Головне управління ДСНС України у Львівській області вкотре звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі у екосистемах, лісових масивах та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

“Звертаємося до населення з проханням обмежити відвідування лісів та неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки на території лісів. Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101»”, йдеться у повідомленні.