У Львові урочисто підняли олімпійський прапор

     1012  

У п’ятницю, 5 серпня, на площі перед Львівської обласною державною відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

У заході взяли участь представники громадськості, влади, депутатського корпусу, фізкультурно-спортивного активу області, видатні спортсмени-олімпійці Львівщини та учасники Паралімпійських ігор різних років, ветерани спорту.

Також у рамках заходу відзначили кращого спортсмена Львівщини за підсумками червня 2016 року – майстра спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Віталія Вергелеса та вручили майстрівські посвідчення кращим представникам “Інваспорту” області.

Окрім цього, із мистецьким подарунком для спортсменів та усіх присутніх виступив лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів, духовий оркестр “Львівські фанфари” Львівської дитячої школи мистецтв № 5, вокально-хореографічна група мажореток “Феєрія” та кращі представники спортивного танцю Львівщини – шоу-балет “Едельвейс”.

Нагадуємо, що серед 206 українських спортсменів в Бразилії змагатимуться 18 атлетів Львівської області – представники 8 видів спорту (вільна боротьба, кульова стрільба, фехтування, важка атлетика, веслування, стрільба з лука, сучасне п’ятиборство, художня гімнастика), а також  9 спортсменів-паралімпійців.

Церемонія відкриття Олімпійських Ігор відбудеться сьогодні, в ніч з 5 на 6 серпня о 2:00 год за київським часом. Цього року спортсмени 206 країн світу розіграють рекордну кількість нагород – 301 комплект олімпійських медалей у 33 видах спорту.