Як спецзагон «Шквал» тренується на Львівщині

     2468  

У Великих Мостах на території Кінологічного Навчального центру Державної  прикордонної служби України бійці спецзагону «Шквал» відпрацьовували тактику відбиття раптових нападів противника.

На умовно створеному державному кордоні прикордонники комендатури швидкого реагування мали швидко зорієнтуватись та відбити наступ порушників умовного збройного формування «Східний».

Напади піхоти відбивали за допомогою кулеметів із бойового броньованого автомобіля «Козак» та автоматів. По бронетехніці противника прикордонники цілились із станкових протитанкових гранатометів СПГ-9 «Спис» та автоматичних гранатометів АГС-17.

На озброєнні загону «Шквал» є бойова броньована техніка, міномети кулемети, станкові протитанкові гранатомети та зенітні установки. Цей підрозділ повністю оснащений усім, для забезпечення недоторканності державного кордону.

Підрозділ «Шквал» створений у минулому році, призначений не лише для охорони державного кордону але й для проведення різноманітних заходів по захисту, підсиленню й обороні державного кордону .

Фото Галини Ткачук