Від менінгіту померла учасниця Світових днів молоді з Італії

Паломників закликають пройти обстеження

     1126  

Сусанна Руфі, дівчина з Італії, померла на зворотному шляху з Дня молоді внаслідок бактеріального запалення мозкових оболонок. Про це інформує РІСУ.

21-річна італійка мешкала в краківській сім’ї; її членам уже дали антибіотики для профілактики. Наразі вони повністю здорові. Дівчина померла 1 серпня у Відні, повертаючись із СДМ. На самопочуття не нарікала, в Польщі не лікувалася. У неї діагностували менінгокок. Групу паломників, які їхали разом із Сусанною автобусом, уже також охопили профілактичним лікуванням.

Конференція єпископату Італії закликала молодь звернутися до лікарів і пройти профілактичні обстеження. Як вказали ієрархи, існує загроза, що Сусанна могла заразитися в краківському поселенні паломників з Італії, Casa Italia. Санепідпрацівники вказують, що менінгококом можна заразитися, наприклад, випивши води зі спільної пляшки.

Casa Italia була влаштована у храмі св. Бернардина та сусідньому з ним монастирі отців-бернардинів, у самісінькому центрі Кракова.

Загалом до Кракова на СДМ приїхало понад 77 тисяч італійців. Заради обережності лікарі запропонували іншим паломникам ужити антибіотик і заохочують тих, хто ще залишився в Кракові, провести там наступні кілька днів.

Сусанна навчалася в Кембріджському університеті. На її фейсбук-профілі розміщено запис «Назавжди залишишся у нашій пам’яті».

Про Сусанну згадав і Папа Франциск під час сьогоднішньої загальної аудієнції. «Сповнений любові спогад я скеровую до Сусанни, дівчини з Рима, з цієї дієцезії, яка померла у Відні, майже одразу після участі у Всесвітньому дні молоді. Нехай Господь, який напевно прийняв її у Небі, втішить членів її сім’ї та друзів», – сказав Папа, – інформує CREDO.