У Львові запустять другий етап програми «Вчителі англійської мови – агенти змін»

Відкриття події відбудеться 7 серпня o 17:00 за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 300

 |    1733  

У серпні стартує другий  етап програми «Вчителі англійської мови – агенти змін», розробленої Британською Радою та громадською ініціативою GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking». У рамках другого етапу буде проведено тижневий курс з підготовки тренерів, який розпочнеться 7 серпня 2016 року для 104 учасників із семи областей України та міста Києва. Мета курсу – підготувати майбутніх тренерів до проведення повноцінного 40-годинного тренінгу для вчителів у своєму регіоні. Програма курсу передбачає мікротреніги, рефлексію на власну діяльність та аналіз мікротренінгів тренерами Британської Ради.

Очікується, що після завершення курсу протягом найближчих чотирьох-п’яти місяців кожен із учасників проведе 40 навчальних годин тренінгу для 20 вчителів англійської на локальному рівні. Протягом вересня – грудня 2016 року «агенти змін» отримуватимуть стипендію від Благодійного фонду Петра Порошенка.

Перший етап програми завершився у травні 2016 року проведенням 308 творчих майстерень для вчителів у Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Черкаській, Чернівецькій, Херсонській областях та столиці України. 138 учасників програми поділилися отриманими на лютневому курсі ефективними прийомами викладання англійської мови в школах. Майстерні відвідали 3762 вчителі середніх шкіл, здобувши необхідні знання та уміння для проведення занять з англійської для своїх учнів за методиками, рекомендованими Британською Радою.

Програма підвищення кваліфікації «Вчителі англійської мови – агенти змін» розпочалася в лютому 2016 року. Вона присвячена Року англійської мови в Україні та має на меті підготовку вчителів з різних регіонів України до виконання ролі вчителя-тренера. Після завершення курсу учасники повернуться до навчальних закладів і стануть «агентами змін», передаючи знання щодо ефективних прийомів викладання англійської мови своїм колегам. Програму втілюють за сприяння Міністерства освіти і науки України. Завдяки їй до кінця 2016 року понад 60 тисяч українських школярів зможуть навчатися з використанням методик, що відповідають міжнародним стандартам.

GoGlobal – неполітична громадська ініціатива, що об’єднує людей навколо розуміння необхідності вивчення іноземних мов в Україні. Ініціатива заснована на початку 2015 року й сьогодні об’єднує партнерів, серед яких – посольства, державні органи центральної влади, міжнародні організації, культурні центри, мовні школи, аналітичні центри.

Британська Рада – міжнародна організація Сполученого Королівства із культурних відносин та освіти. Вона створює можливості для розбудови міжнародних зв’язків між Британією та іншими країнами.

«Ми є глобальною організацією, що має 190 представництв у 110 країнах, де працює понад 7000 людей. Ми ведемо діяльність у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, освіти та розбудови суспільства. В Україні ми працюємо, щоб підтримати її вибір на Європейську інтеграцію та амбіції країни у розвитку міжнародної співпраці, з метою розбудови кращого, більш безпечного і процвітаючого суспільство. Ми прагнемо зробити Великобританію партнером України у процесі реформування системи освіти і активізації культурної сфери. У наших програмах беруть участь близько 2 млн. українців щорічно», – кажуть у Британській Раді.

Сайт: www.britishcouncil.org. Сторінка у Facebook: facebook.com/BritishCouncilUkraine та twitter.com/britishcouncil