Завтра у Львові посадовців навчать заповнювати електронні декларації

Із 15 серпня такі декларації будуть обов’язковими для подання

     1375  

У п’ятницю, 5 серпня, о 10:00 у приміщенні Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18, кабінет 257) представники Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), Програми розвитку ООН в Україні та місцевої влади презентують реформу системи декларування майна посадовцями, що стартувала в Україні. Експерти розкажуть про переваги нової електронної системи та чому її запровадження сприятиме кардинальному очищенню української влади від корупції.

Після прес-брифінгу об 11:00 у сесійній залі Львівської обласної ради (вул. Винниченка, 16, 2 поверх) систему презентують посадовцям, які мають подати декларацію з 15 серпня по 13 жовтня 2016 р. Окрім усіх високопосадовців держави, це також судді, прокурори, слідчі, державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування категорії А – Б.

Реформа системи декларування доходів держслужбовцями є однією з умов надання Україні безвізового режиму з Європейським Союзом.

Всеукраїнська Інформаційно-освітня кампанія «Онлайн проти корупції» з тренінгами для держслужбовців, суддів та прокурорів, а також одноденними виставками пройде у 22 обласних центрах України. Кампанія організована Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та реалізується за фінансової підтримки МЗС Данії.