Оголошено конкурс на посади керівників трьох регіональних ландшафтних парків Львівщини

     828  

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з призначення на посади керівників установ природно-заповідного фонду:

– регіональний ландшафтний парк «Надсянський»;

– регіональний ландшафтний парк «Верхньодністровські Бескиди»;

– регіональний ландшафтний парк «Равське Розточчя».

Основними напрямками діяльності вищезазначених установ природно-заповідного фонду є: збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об’єктів; створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони природних комплексів та об’єктів; проведення наукових досліджень природних комплексів та їх змін в умовах рекреаційного використання, розробка наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища та ефективного використання природних ресурсів; проведення екологічної освітньо-виховної роботи.

Особам, які виявили бажання взяти участь у конкурсі необхідно надати до департаменту такі документи:

заява про участь у конкурсі;

належним чином завірену копію документа, що посвідчує особу, витяг з трудової книжки, копію документа про повну вищу освіту за відповідною спеціальністю;

згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

резюме;

заповнений аркуш обліку кадрів;

інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством;

медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України щодо перебування особи на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я;

довідку про відсутність в особи судимості;

рекомендації та інші документи на його розсуд;

презентацію стратегії розвитку парку.

Вимоги до претендента:

громадянство України;

повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), знання законодавства в сфері охорони навколишнього природного середовища, природно-заповідного фонду, економіки та фінансів;

уміння організувати основну діяльність установи із застосуванням методів обґрунтованого планування, нормативних матеріалів, фінансових і трудових витрат та передового досвіду;
бажані вимоги:

стаж роботи на посадах керівників нижчого рівня – не менше 2 років;

знання іноземної мови на розмовному рівні;

досвід у залученні позабюджетних коштів;

досвід роботи у сфері природно-заповідної справи, в тому числі в установах природно-заповідного фонду.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 05.09.2016 року за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98, к. 310, довідки за тел.: 238 73 99.

Про дату проведення конкурсу буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

Регіональний ландшафтний парк «Надсянський» розташований у південно-західній частині Львівської області, в межах Турківського району, біля кордону з Польщею.

«Верхньодністровські Бескиди» розташований у південно-східній частині Львівської області, біля кордону з Польщею. Парк перебуває у однойменній частині гірського масиву Східних Бескидів.

Регіональний ландшафтний парк «Равське Розточчя» розташований у західній частині Львівської області, на північно-східних схилах горбистого пасма Розточчя, у межах двох адміністративних районів – Жовківського і Яворівського. На заході парк прилягає до кордону з Польщею, на півдні межує з територією Яворівського полігону, на південному сході – з Яворівським національним природним парком.

Ландшафтний парк «Равське Розточчя» також є частиною проектованого міжнародного українсько-польського біосферного резервату «Розточчя», створюваного задля збереження цінних природних та історико-культурних комплексів та об’єктів.