Українські десантники сьогодні відзначають своє професійне свято (відео)

День високомобільних десантних військ відзначається в Україні щорічно 2 серпня

     1328  

Свято встановлено в Україні «…ураховуючи заслуги Високомобільних десантних військ України у зміцненні обороноздатності держави…» згідно з Указом Президента України «Про День аеромобільних військ» від 2 серпня 1999 р. № 937/99.

З Днем ВДВ десантників привітали перші особи держави. Зокрема, президент Петро Порошенко на своїй facebook-сторінці подякував десантникам «за мужність, міцність та самовіддану службу Вітчизні».

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у своєму вітання зазначив. Що «блакитні берети – ознака мужності, гордість Збройних сил».

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у вітанні, розміщеному на офіційному порталі українського парламенту, зазначив: «У Збройних Силах кажуть, що для десанту не існує нездійсненних завдань. І цим підкреслюється значення цих військ, адже вони виконують дуже відповідальні й ризиковані завдання, часом навіть у тилу ворога».

«Протягом російської агресії на сході наші десантники проводять складні операції на передньому краї оборони. Хочу нагадати, що саме вони стали легендарними захисниками Донецького, Луганського та Краматорського аеропортів», – додав він і побажав десантникам «міцного здоров’я, щастя, оптимізму, успіхів у службі та Божого заступництва», а їхнім родинам – «миру та благополуччя».

У Львові з Днем ВДВ десантників сьогодні вітають прапори високомобільних військ і 80-ї ОДШБр. З нагоди свята керівники області разом із десантниками підняли прапори на флагштоках перед будівлею Львівської облдержадміністрації та облради.

А Міністерство оборони України привітало десантників святковим відео: