У Львові молодь із понад 10 країн Європи напрацювала шляхи вирішення екологічних проблем

У Львові з 28 по 31 липня відбулась конференція National Selection Conference of the European Youth Parliament Belarus

     852  

Основним модератором заходу був Niks Berzins – президент сесії європейського молодіжного парламенту Білорусі. У роботі конференції взяла участь молодь з понад 10 країн Європи й активна молодь Львівщини, зокрема представники ГО «Нам тут жити».

Основними питаннями роботи конференції були:

  1. Скорочення харчових відходів та підвищення стійкості продовольчої системи.
  2. Свобода релігії та кордони мультикультуралізму.
  3. Побудова інклюзивних товариств та уникнення дискримінації молоді.
  4. Порушення прав молоді та свободи слова .

У процесі дискусій і обговорень основною проблемою суспільства, зокрема Львова, визнали питання екології навколишнього середовища та переробку побутових відходів. Також було досліджено екологічну сферу України як пострадянської держави, яка приділяє дуже малу частку своєї діяльності розвитку екологічної сфери. А це, своєю чергою, може призвести до екологічної катастрофи в країні.

Під час роботи конференції було напрацьовано методи подолання екологічних проблем. Основними методами поліпшення ситуації в екології, зокрема, є підвищення свідомості молоді щодо сортування побутових відходів, залучення іноземних підходів для утилізації сміття та контроль за діяльністю підприємств.

Конференція напрацювала багато інноваційних ідей, втілення яких допоможе українському суспільству розвиватися в екологічній системі Європи.