За спалювання сухої рослинності на Львівщині оштрафували порушників на понад 16 тис. грн.

На кінець липня цього року на Львівщині затримали та притягнули до адміністративної відповідальності 85 порушників за фактом спалювання сухої рослинності

     803  

Сума штрафів – понад 16 тис. грн. Про це сьогодні, 1 серпня, повідомив начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич на нараді в заступника голови облдержадміністрації Ірини Гримак.

За словами М. Маланича, аби активізувати роботу із запобігання вчиненню екологічних правопорушень, спільно з департаментом з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації та департаментом екології та природних ресурсів було організовано навчання позаштатних екологічних інспекторів з охорони довкілля. На сьогодні підготовку вже пройшли 38 екоінспекторів, які отримали повноваження оформляти адміністративні протоколи. Зокрема, від початку року вони склали вже 11 таких протоколів.

«Громадськість теж повинна долучатися до контролю. Тому потрібно активно працювати над формуванням такого активу, – наголосила Ірина Гримак. – Нам необхідно більше активних людей, які прагнуть припинити пожежі в екосистемах. У свою чергу, ми максимально сприятимемо в організації навчань та видачі посвідчень інспекторів».

Вона також звернулась до представників Громадської ради при облдержадміністрації з проханням надати кандидатури громадян, котрі мають бажання долучитися до роботи.