«Школа Змін» оголошує конкурс серед шкіл Львова та прилеглих населених пунктів

Програма триватиме з вересня по грудень і передбачає 12-14 уроків

     1041  

Інноваційний проект «Школа Змін», який реалізовує Інститут Суспільних Ініціатив, оголошує конкурс серед шкіл м. Львова та прилеглих міст/сіл на впровадження програми, метою якої є поширення інформації про громадянське суспільство, цілі сталого розвитку та розвиток особистих компетенцій школярів 8-10 класів.

Усі учасники програми отримають сертифікат по завершенню проекту, а також цікаві подарунки та доступ до можливостей протягом програми. Програма триватиме з вересня по грудень і передбачає 12-14 уроків середньою тривалістю 45 хвилин.

До 16 серпня адміністрація зацікавленої школи має подати заявку в довільній формі, в якій потрібно вказати:

зобов’язання забезпечити тренерам програми Школа Змін, у визначений час співпрацю з вибраним класом упродовж дії всього проекту (конкретний день і час проведення занять узгоджується зі школою);

сприяння учням програми в їхньому навчальному процесі;

сприяння в організації проектів.

Вимоги до заявки:

опис та мотивація довільної форми про школу та (за бажанням) про клас, в якому школа хотіла би впровадити програму Школа Змін;

письмове підтвердження на офіційному бланку школи, де вказується бажання взяти участь в проекті впродовж всього часу.

Зі школами, які переможуть у конкурсі, Інститут Суспільних Ініціатив підписує договір про співпрацю.

«Ми впроваджуємо цей проект, щоб підвищити мотивацію та самоорганізацію учнів, розширити діапазон застосування методів неформальної освіти і якісно підвищити загальний рівень знань. Довгий час ми тестували та розробляли авторську навчальну програму з врахуванням міжнародної практики та активним поєднанням теоретичних знань та практичних навичок під керівництвом наших тренерів. Також, що немало важливо – підкріпили проект чудовою можливістю реалізувати власні ідеї, адже кращі з запропонованих учнями ініціатив будуть втілені ними самими. Learning by doing – один з наших основних методів роботи» – повідомляє Тарас Репицький, голова правління організації Інститут Суспільних Ініціатив та один з розробників програми.

Проект впроваджується за підтримки Львівської Міської Ради, Британської Ради, ГО «Час Справедливості», тощо.

Контакти : school@sii.org.ua

Докладніше за посиланням: school.sii.org.ua/competition-schools-sc