Пловдивський виш запрошує на навчання українців болгарського походження

Пловдивський університет ім. Паїсія Хилендарського (Республіка Болгарія) запрошує на навчання

     1068  

Як інформує Західний науковий центр НАН України і МОН України (Львів), навчальні заклади Республіки Болгарія зацікавлені залучити до освітньої та науково-пошукової діяльності у болгарських вищих навчальних закладах громадян України болгарського походження, котрі проживають на українській території.

Зокрема, керівництво Пловдивського університету ім. Паїсія Хилендарського звернулося до української сторони з пропозицією щодо відбору й подання пропозицій стосовно українських кандидатів для навчання у рамках «Міжнародної програми розвитку ІТ-індустрія — Пловдив». Болгарська сторона зобов’язується фінансувати навчання із вересня 2016 року 30 українським представникам (зокрема, надання гуртожитку й стипендії за успішне навчання тощо), до здобуття ступеня «бакалавр».

Для отримання докладної інформації можна звертатися до керівника «Західноукраїнського болгарського національно-культурного товариства ім. Сави Шеретова» (Львів) Куликівської Людмили (e-mail: Qyudmila497@gmail.com; тел.: 096-87-58-303).