Луганщина вчитиметься у Львівщини ремонтувати дороги

У п'ятницю, 29 липня, офіційна делегація із Луганської області, у рамках візиту на Львівщину, оглянула ремонт дороги Львів-Самбір-Ужгород на ділянках Самбір-Турка та Турка-Ужгород

     886  

Гості ознайомились із якістю та технологією ремонту, аби в подальшому застосувати її для відновлення доріг у своєму регіоні.

«Дуже зацікавив експеримент, який запровадила Львівщина стосовно скерування коштів від перевиконання митних платежів на ремонт доріг. Також вражає швидкість та якість виконання робіт, – наголосив начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Вадим Данієлян. – Нас особливо зацікавила технологія, яку використовує підрядна компанія, зокрема щодо влаштування нової основи дороги. Обов’язково застосовуватимемо її для ремонту доріг на Луганщині».

Із ремонтом цієї траси фахівців із Луганської області ознайомив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло. Він розповів, що на дорозі заплановано відремонтувати 82 км покриття на двох ділянках: від Самбора до Турки та від Турки до кордону із Закарпатською областю. Він також додав, що виконавець робіт – ТзОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл», гарантує якість покриття цієї дороги впродовж десяти років.

Зазначимо, автодорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород – національна автомобільна дорога державного значення загальною протяжністю 144,6 км. Вартість об’єкта – 442,2 млн. грн.

Нагадаємо, представники місцевого самоврядування та виконавчої влади з Луганщини відвідали Львівську область у рамках всеукраїнського проекту «Змінимо країну разом! Децентралізація: нові можливості». Представники Львівської та Луганської областей підписали Угоду про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво.