Колектив 8-ї лікарні став на підтримку лікаря Василя Савчина

Адміністрація комунальної 8-ї міської клінічної лікарні м. Львова оприлюднила офіційне повідомлення про інцидент, який стався 29 липня 2016 року

     17809  

«Після завершення слідчих дій адміністрації комунальної 8-ї міської клінічної лікарні вдалося поспілкуватися із завідувачем опікового відділення Василем Савчином, який надав інформацію про інцидент, що стався 29 липня 2016 року.

Наводимо пряму мову: «Пацієнтка самостійно звернулася до мене з проханням виконати естетичну пластичну операцію якомога швидше, оскільки у неї запланована поїздка. Щоб допомогти пацієнтці, я перервав відпочинок, 26 липня 2016 року виконав оперативне втручання, після чого повернувся на відпочинок до сім’ї у Карпати.

28.07.2016 року ввечері мені зателефонував чоловік пацієнтки із вимогою терміново приїхати, оскільки стан пацієнтки погіршився і є болі у животі. Не розуміючи, що могло спричинити погіршення, адже операція пройшла без ускладнень, будучи відповідальним за своїх пацієнтів, я залишив сім’ю у Карпатах, а сам поїхав до Львова.

Зранку у п’ятницю, 20.07.2016 року, я прийшов у відділ, побачив пацієнтку, яка без проблем прогулювалась по коридору відділення. На моє запитання «що сталося, що Вас турбує?», отримав відповідь, що у неї все добре і вона хоче йти додому. Я виконав перев’язку, оглянув пацієнтку, переконався, що з пацієнткою все гаразд, побажав їй всього доброго і збирався повернутись на відпочинок до сім’ї.

У момент, коли я вже був перевдягнутий і покидав лікарню, передзвонив чоловік пацієнтки з проханням зайти у палату, оскільки він хоче особисто подякувати за проведене лікування.

Я повернувся, зайшов у палату, чоловік засунув мені у руки гроші і у цей момент з’явились правоохоронці.

Ось так мені подякували.

Ознайомившись із повідомленнями у засобах масової інформації, офіційно заявляю: жодного вимагання, створення перешкод у лікуванні я не здійснював. Я із співчуттям і розумінням поставився до життєвих проблем пацієнтки, вийшов із відпустки, професійно і якісно виконав хірургічне втручання, моя совість перед цією та іншими пацієнтами чиста», – зазначив Василь Савчин.

«Колектив лікарні висловлює повну довіру і моральну підтримку колезі, якого знаємо багато років як професійного, самовідданого лікаря і порядну людину», – зазначили в адміністрації комунальної 8-ї міської клінічної лікарні м. Львова.

Нагадаємо, вчора, 29 липня, у департаменті захисту економіки Нацполіції України повідомили, що завідувача центру термічної травми та пластичної хірургії однієї з лікарень Львова затримали на хабарі. Як ішлося в повідомленні, громадянка поінформувала поліцейських, що за надання медичних послуг керівник відділення запропонував їй заплатити 500 доларів США «благодійного внеску».