У СБУ повідомляють про викриття на Львівщині трьох незаконних пилорам

Співробітники СБУ спільно з Нацполіцією та фіскальною службою викрили у Дрогобицькому районі Львівщини незаконну діяльність трьох пилорам

     1027  

Під час обшуків на території пилорам правоохоронці виявили понад шістсот кубометрів деревини. За висновком профільних фахівців, сто тридцять кубічних метрів із неї – деревина цінних порід, зокрема дуб, ялиця, модрина.

На більшу частину виявленої деревини власники пилорам не змогли надати жодних документів. Решта мала маркування, яке не відповідає даним, внесеним до електронного обліку лісопродукції. Співробітники спецслужби встановили, що одна з пилорам взагалі не мала дозвільних документів для діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, як повідомляли сьогодні у прокуратурі Львівської області, прокуратура спільно з працівниками СБУ Львівщини та Нацполіції в межах кримінального провадження за фактом розтрати лісопродукції службовими особами Климецького лісництва ДП «Славський лісгосп» здійснили 5 обшуків. У підсумку в лісництві вилучили бухгалтерську документацію, чорнові записи обліку деревини тощо. Під час обшуку на території приватної пилорами виявили понад 40 кубів необлікованого лісу, а в будинку власника пилорами – договори і товарно-транспортні накладні сумнівного походження.