У Львові планують відновити роботу 44 груп у садочках та відремонтувати 8 басейнів

Львівські школи та садочки готуються  до нового навчального року.
     1640  

Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, цього року планують відновити роботу 44 груп у садочках. Також тривають ремонти покрівель, заміна вікон на енергоощадні, ремонти санвузлів та харчоблоків, проводиться капітальний ремонт 8 басейнів.

Загалом цього року з бюджету міста на ремонти в закладах освіти передбачено 160 млн 125 тис. грн. Також школи міста отримають комп’ютерні класи. Буде закуплено 20 мультимедійних дощок. Їх отримають ті школи, де є вчителі-переможці конкурсу «Кращий вчитель». Про це на брифінгу розповів міський голова Львова Андрій Садовий.
«У програмі «Львів 2020» чітко розписано, що всі школи повинні мати якісні спортивні поля, спортивні майданчики. Там, де були збудовані басейни, вони мають бути відремонтовані і мають працювати. Якісне обладнання та устаткування. Ми йдемо крок за кроком. Ми кожного року додаємо також кошти на спортивний інвентар, бо він зношується і постійно потребує оновлення», – зазначив  Садовий.

«21 млн грн маємо на закупівлю сучасних кабінетів. Це загальна сума на комп’ютери та дошки. Робимо ще 4 спортивні майданчики – це школа №37, школа №8 на стадії завершення, і будівництво у школі №95 на вул Кавалерідзе. Там буде цілий спортивний комплекс», – додала Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Також до кінця 2016 року заплановано відновити роботу 44 груп: ДНЗ №9 на вул. Рильського, 9, ДНЗ №168 на вул. Кульпарківська, 182, ДНЗ №42 на вул. Сміливих, 26, ДНЗ №17 на вул. Зубрівській, 9, СЗШ №23 на вул. Варшавській, 126, ДНЗ №95 на вул. Гайдамацькій, 2-а, СЗШ №38 на вул. Порічковій, 4а, ДНЗ №14 на вул. Новознесенській, 69.

Проводиться капітальний ремонт пралень у ДНЗ на 11 об’єктах, з них у двох ДНЗ №92, 153 роботи завершені, у 9 закладах роботи будуть завершені до початку навчального року.

Капітальний ремонт з заміною вікон відбувається на 25 об’єктах.

Завершено ліквідацію підвальних котелень у трьох навчальних закладах СЗШ №57, 62, ДНЗ №95 та ремонт систем опалення у трьох закладах СЗШ №2, 21, Світанок.

У зв’язку із незадовільним станом, відбувається ремонт покрівель у 19 навчальних закладах, з них у 2 роботи завершено.

Одним із пріоритетів роботи управління є проведення ремонтних робіт 172 санвузлів у 50 навчальних закладах.

 

Станом на 26 липня у навчальних закладах виконано робіт на суму 42 млн грн.