Міністерство охорони здоров’я очолила Уляна Супрун

Кабінет Міністрів призначив заступника міністра охорони здоров'я Уляну Супрун виконувачем обов'язків міністра охорони здоров'я.
     2113  

За таке рішення проголосували члени уряду в середу на засіданні, повідомило у прямому ефірі Українське радіо.

Нагадаємо, 22 липня 2016 року Кабінет Міністрів України призначив Супрун Уляну Надію першим заступником міністра охорони здоров’я України.

«Волонтер, прекрасний лікар, розуміється на організації охорони здоров’я. Переконаний у тому, що з такими людьми ми зможемо зробити реальну реформу охорони здоров’я», – зазначив прем’єр-міністр України, характеризуючи кандидатуру заступника міністра охорони здоров’я.

Додамо, що уряд призначив Уляну Супрун першим заступником міністра охорони здоров’я України з рекомендації президента України Петра Порошенка.

Довідка

Уляна Супрун — лікар, громадський діяч, директор гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців, засновниця та директор громадської організації “Захист патріотів”, директор Школи Реабілітаційної Медицини при Українському католицькому університеті, позаштатний консультант комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я.

Уляна Супрун народилася у Детройті, США. Тут вона зростала, ходила до української церкви, змалку була у Пласті. Згодом здобула фах лікаря-радіолога, жила та працювала у США.

Восени 2013 року разом із чоловіком Марком вирішили переїхати до України. Відтак 29 листопада під час революції були в Києві на Майдані. Уляна працювала у медичній службі, згодом очолила гуманітарні ініціативи Світового Конґресу Українців та заснувала «Захист патріотів» ­ — організацію, що займається тренуваннями з тактичної медицини та забезпечує українських бійців покращеними індивідуальними аптечками стандарту НАТО.