Псевдобанкіри розсилають українцям електронні листи з комп’ютерним вірусом

Як повідомляє прес-служба ПриватБанку, останнім часом почастішали звернення від клієнтів з питаннями про достовірність отриманих на приватні електронні скриньки листів з інформацією про кредити, наявність заборгованості за ними та про ймовірний судовий розгляд

     1039  

Основною метою розсилки даних повідомлень є спонукання адресата до завантаження посилання чи приєднаних документів. При переході за посиланням чи на вкладення існує висока загроза отримання вірусу на персональний комп’ютер.

Листи надходять від імені різних “банків”, громадяни, що їх отримують, часто-густо навіть не користуються кредитними продуктами, назви фінансових установ вказані з помилками, текст також містить помилки, характерні для автоматичного перекладу з іноземної мови, посадової особи із прізвищем, зазначеним у листі – не існує, поштова скринька відправника – не має жодного відношення до банку.

ПриватБанк застерігає клієнтів – у випадку отримання будь-якого повідомлення, що відрізняється від стандартних способів комунікації банку з клієнтами, містить помилки та завідомо неправдиву інформацію, у жодному випадку не завантажувати посилання, не телефонувати за невідомими номерами, не відкривати приєднані документи. Для з’ясування ситуації зі своєю кредитною історією слід звернутись до відділення банку або за телефоном клієнтської підтримки вашого банку.